Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gryfów Śląski

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Gryfów Śląski,dolnośląskie

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:456 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza do zapoznania się z ciekawą propozycją domu wolnostojącego w Gryfowie Śląskim. Dom położony pośrodku spokojnego osiedla, przy ulicy Słonecznej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Gryfów Śląski,dolnośląskie

180 000 zł87 m² 2 063,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta znajduje się na drugim pietrze składa się z dwóch dużych pokoi.cztery okna sa od rynku piąte środkowe tj .lazienka .okno od kuchni jest na bocznej ścianie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

255 000 zł62 m² 4 126,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek oferują Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gryfowie Śląskim. Powierzchnia użytkowa wynosi 61,80 m2 na którą składają się; 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 w kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi, dużej i ustawnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju zlokalizowanych na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowany życiem w urokliwym Gryfowie Śląskim? Mam dla Ciebie doskonałą ofertę! Oferta na wyłączność. Piękne mieszkanie na 3 piętrze, z balkonem i widokiem na malownicze Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

490 000 zł33 100 m² 14,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce, które spełni Twoje marzenia o sielankowym życiu na Uboczu. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Ubocze, położonej na Pogórzu Izerskim. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

615 000 zł265 m² 2 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 074 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania przedwojenny dom w trakcie remontu. Nieruchomość położona w cichym ustronnym miejscu, a z działki rozciąga się widok na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

449 990 zł110 m² 4 090,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 110m 2 na działce 1400m 2 w Gryfowie Śląskim 3 pokoje parter: pokój, jadalnia, korytarz, łazienka i kuchnia piętro: bardzo duży salon i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeleniogórska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

438 000 zł13 707 m² 31,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tel. Do sprzedania działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 w Gryfowie Śląskim. Przebieg trasy: zgorzelec - lubań - gryfów śląski - pasiecznik - jelenia góra Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

50 380 zł916 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działki budowlane w Gryfowie Śląskim - Ubocze Ładnie usytuowane działki blisko miasta, skąd rozprzestrzenia się widok na las. - 4 minuty autem do centrum Gryfowa Śląśkiego - 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Gryfów Śląski,dolnośląskie

324 000 zł185 m² 1 751,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż: wolnostojący dwukondygnacyjny dom (rok budowy 1983, 105 m kw. powierzchni mieszkalnej) z wielopoziomowym podpiwniczeniem (do 80 m kw.) osadzony na uzbrojonej działce (W, G, E).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uczniowska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w Gryfowie Śląskim o powierzchni użytkowej 33 m2. W skład mieszkania wchodzi kuchnia z jadalnią, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

187 000 zł41 m² 4 605,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ładne mieszkanie w centrum Gryfowa Śląskiego. Na niecałych 40 metrach kwadratowych znajdziesz pokój z aneksem kuchennym, łazienkę z wc oraz wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

214 990 zł60 m² 3 583,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Gryfowie Śląskim mieszkanie po remoncie kapitalnym, wszystkie instalacje wymienione, nowe okna pcv, nowe ogrzewanie gazowe możliwość zrobienia jeszcze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

1 580 000 zł226 m² 6 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzeam nowy, rodzinny dom gotowy do wprowadzenia postawiony na dużej 20 arowej działce. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 garderoby, kuchnia w pełni wyposażona w nowy sprzęt agd, otwarta z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzeczna

Gryfów Śląski,dolnośląskie

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 9arow. Dojazd drogą asfaltową, kształt prostokąta, nasloneczniona, ogrodzona solidnym drewanianym płotem. Działka obsadzona roślinami wzdłuż płotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

124 800 zł48 m² 2 573,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m 2 w Gryfowie Śląskim kuchnia, łazienka, osobne wc ogrzewanie gazowe, okna plastikowe, mieszkanie środkowe, bardo ciepłe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu gotowego do zamieszkania. Nieruchomość położona w Gryfowie Śląskim. Dom parterowy o powierzchni 100m2 z wysokim strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

960 000 zł222 m² 4 314,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania ekskluzywny, 3 piętrowy dom o powierzchni 200m 2 na działce o powierzchni 1100m 2 w Gryfowie Śląskim! Poziom 0: sauna, ogród zimowy, kominek, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek budowlanych na nowo powstającym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji na pograniczu Gryfowa Śląskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

75 600 zł516 m² 146,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje budynek, który pełni funkcje niemieszkalną. Budynek jest obecnie nieużytkowany, posiada dużą powierzchnię użytkową i duży niezagospodarowany strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

63 000 zł1 494 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka budowlana na pograniczu Ubocza i Rząsin obok Gryfowa Śląskiego Działka usytuowana blisko miasta, skąd rozprzestrzenia się widok na las oraz gór :) Przy ładnej pogodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

750 000 zł391 m² 1 919,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Do sprzedaży unikatowy obiekt zabytkowy, tzw. Pastorówka datowany na 1780 rok, częściowo przebudowany na początku XX w. Nieruchomość gruntowa (1,13 ha) położona w miejscowości Wieża tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do kapitalnego remontu W gryfowie śląskim. Proponuję Państwu kawalerkę, usytuowaną na trzecim piętrze w bloku, który znajduję się w Gryfowie Śląskim. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

104 990 zł23 m² 4 564,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 23m 2 w Gryfowie Śląskim osobna kuchnia, łazienka i przedpokój 3 piętro w 4 piętrowym budynku okna od strony podwórka sprawiają, że mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

74 999 zł29 m² 2 586,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 29m 2 w centrum Gryfowa Śląskiego pokój, kuchnia i łazienka koszt utrzymania to mniej więcej 100 zł rocznie ogrzewanie centralne - kominkowe Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolejowa

Gryfów Śląski,dolnośląskie

255 000 zł68 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe znajdujące się na 2 piętrze.Posiada 3 ładne sloneczne pokoje, kuchnię z nowymi meblami, wyremontowana łazienkę, przedpokój,piwnica,i strych.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malownicza

Gryfów Śląski,dolnośląskie

110 745 zł963 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna dla osób ceniących naturę, planujących budowę domu z przylegającym ogrodem.LOKALIZACJA:Gryfów Śląski, ul. Malownicza, pobliże centrum, 20 m do parku. Opis:oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malownicza

Gryfów Śląski,dolnośląskie

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

160 000 zł40 m² 3 996 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta 2 pokojowego mieszkania Z wyposażeniem W samym centrum gryfowa śląskiego. Proponuję Państwu dwupokojowe mieszkanie, które usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

79 990 zł34 m² 2 359,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 2 w centrum Gryfowa Śląskiego! Pokój + kuchnia z wc Do remontu kapitalnego Pomagamy we wszelkich formalnościach dotyczących kredytowania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

86 000 zł33 m² 2 574,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Cztery Katy prezentuje mieszkanie położone w Gryfowie Śląskim w bloku o konstrukcji tradycyjnej. Mieszkanie składa się z: pokoju, osobnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gryfów Śląski,dolnośląskie

1 000 000 zł18 735 m² 53,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

polecamy dwie działki budowlane inwestycyjne 1,9 ha w Gryfowie śląskimgłówne atuty nieruchomości: uzbrojonadziałka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: odrębna własność. Zespół 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

5 000 000 zł1 087 m² 4 599,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 057 m²

Polecamy inwestorom atrakcyjny hotel w historycznym budynku Gryfów Śląski nowa cena!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek po remoncie Budynek hotelowy 1087 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

195 000 zł61 m² 3 212,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze 3 pokojowe o powierzchni 60,70 m2 + balkon o powierzchni 5,6 m2 + piwnica 6 m2 przy ul. Jeleniogórskiej w Gryfowie Śląskim. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

535 000 zł13 707 m² 39,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje! super oferta! Oferujemy Państwu działkę usługową o powierzchni 13707 m2, położoną przy drodze krajowej nr 30 w odległości 25 km od Jeleniej Góry jadąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Gryfowie Śląskim w cenie 65 zł za m2. Działki o powierzchni 1000 m, 1500m, 2000 m i większe. W pobliżu media woda, prąd. Zapraszam! Opis nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

74 000 zł45 m² 1 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Gryfowa Śląskiego, składające się z 2 pokoi (10,6m2 i 19,2m2), kuchni (10,5m2) i łazienki z wc (4,4m2). Mieszkanie o powierzchni 45m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację rozkładowego, przytulnego lokalu mieszkalnego położonego na 2-gim piętrze w zadbanej kamienicy w Gryfowie Śląskim. Oferowana nieruchomość do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

230 000 zł168 m² 1 369,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Cię na prezentację kamienicy w Gryfowie Śląskim. Nieruchomość składa się z lokalu mieszkalnego oraz ma lokale usługowe. ( pod wynajem) parter: lokal usługowy idealny pod.